Ana Sayfa

Mahdi Rangrona Tebriz Başkonsolosunun Ziyaretinden Memnun Oldu

21. TKG programına İran'ın Zencan kentinden katılan  MAHDİ RANGRONA (ortada) T.C. Tebriz Başkonsolosu HÜSEYİN GÜNGÖR'ün Zencan  Ticaret Sanayi, Madenler ve Tarım Odası ziyaretinde  ev sahipliğini üstelendi ve Başkonsolsu konuk etmekten memnun oldu. 

T.C. Tebriz Başkonsolsu ziyaret sırasında, Zencan  Ticaret, Sanayi, Madenler ve Tarım Odası yöneticilerine iki ülke arasındaki ekonomik işbirliğini geliştirmek için yeni projeler yapılmaısnı önerdi.

Taraflar verimli geçen toplantıdan ve görüş alışverişinden  memenun oldu.

Zencan Ticaret, Sanayi, Madenler ve Tarım Odası adına Başkan Yardımcısı ve 21. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı katılımcısı MAHDİ RANGRONA (sağdan 2.) T.C. Tebriz Başkonsolsu'na  ziyaret anısı olaarak, el işlemelli bir ibrik sundu.

TOBB tarafından düzenlenen 21. TKG programına İran'ın Zencan kentinden katılan MAHDİ RANGRONA (önde, soldan 2.)  çinko  bakır vb metaller ile petrokimya sektörlerinde faaliyet gösteren şirket sahibidir. Zencan Ticaret, Sanayi, Madenler ve Tarım Odası Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Ayrıca Zencan  İhracatçılar Birliği Başkanı olarak da görev yapmaktadır. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...