Ana SayfaTKG Etkinlikleri4. Grup Haber ve Etkinlikleri (Nisan 2006)Levent Özerdağ Kıbrıs İşadamları Derneği Yönetiminde Görev Yapıyor

Levent Özerdağ Kıbrıs İşadamları Derneği Yönetiminde Görev Yapıyor

 

4. TKG programına KKTC'den katılan  LEVENT ÖZERDAĞ (sol başta) İŞAD  yönetim kurulunun KKTC Başbakanı ziyaretine katıldı. 

İŞAD Yönetim Kururlu üyeleri 27 Haziran 2019 Perşembe günü KKTC Başbakanı ERSİN TATAR ile görüşerek,ekeonomik kriz konusundaki görüş ve önerilerini sundu.

Meydan Kıbrıs gazetesinde yayınlanan fotoğraflı ziyaret haberine bu linkten uılaşılmaktadır.

4. TKG programı üyesi LEVENT ÖZERDAĞ (arkada, ortada) Kıbrıs Türk İşadamları Derneği -İŞAD Yönetim Kurulu'nun 21 Mart  2019  Perşembe günü gerçekleşen T.C. Lefkoşa Büyükelçiliği ziyaretine katıldı.

İŞAD yönetimi, Büyükelçi ALİ MURAT BAŞÇERİ'ye KKTC'deki ekonomik  krizle başa çıkabilmek için Türkiye'den yatırımcıların  Ada'ya yönlendirilmesi konusunda taleplerini sundu.

4. TKG programı katılımcısı LEVENT ÖZERDAĞ (arkada, sağdan 3.), 14 Mart 2018 Perşembe günü gerçekleşen 15. İŞAD Genel Kurul toplantısında yönetim kurulu üyeliğine seçilmişti.

İŞAD Genel Kurul toplantsısına ait farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasının bu linkinden ulaşmak mümkündür.

Değerli arkadaşımızı kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TOBB tarafından düzenlenen 4. Türkçe Konuşan Girişimciler  Programı'na KKTC temsilcisi olarak katılan LEVENT ÖZERDAĞ  2015 yılında Lefkoşa'da Doğa Parak Alışveriş Merkezi'ni açarak, perakende sektöründeki deneyimini yatırımcı boyutuna taşıyarak büyük bir başarıya imza atmıştı.

LEVENT ÖZERDAĞ tarafından  Doğa Park AVM'de  ünlü İtalya markası Segafredo Zanetti lisansıyla kafe açılması TKG web sayfamızda haber olarak yayınlanmaktadır. Başarı Öyküsü haberine  ulaşmak için bu linkin tıklanması yeterli olacaktır. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...