Ana Sayfa

2019 Haziranında Berlin Büyükelçiliği'nin İftar Davetine Katılan TKG Üyelerimiz

21. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Almanya'dan katılan MURAT EPLİ (sol başta) ve MEHMET KOCAGÖL (sağ başta) T.C. Berlin Büyükelçiliği tarafından düzenlenen iftar davetine birlikte katılarak, Büyükelçi ALİ KEMAL AYDIN'ı  ve T.C.Berlin Başkonsolosu MUSTAFA ÇELİK'i (sağdan 2.) selamladılar. 

21. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Almanya'dan katılan MURAT EPLİ (sol başta) ve MEHMET KOCAGÖL (soldan 2.) ile 15. TKG programı heyet başkanı VELİ KARAKAYA (sağdan 2.) T.C.Berlin Büyükelçiliği tarafından 2 Haziran 2019 Cumartesi günü düzenlenen iftar davetinde bir araya geldi.

TOBB  tarafından Ankara, Malatya, Gaziantep ve İstanbul'da düzenlenen 15. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı heyet başkanı VELİ KARAKAYA Almanya’da ve Berlin’de gayrimenkul, emlak yatırımı sektöründe faaliyet gösteren ve ayrıca yetkili araç muayene ve hasar tespiti işleriyle uğraşan şirket sahibidir. Berlin Araç Muayene Kurumu Mütevelli heyeti üyesidir. Avrupa Türk İşverenler Ağı (NETU) kurucu başkanı olarak görev yapmaktadır. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Adana, Mersin ve İstanbul'da düzenlenen 21. TKG Programı kataılımcısı MURAT EPLİ gıda sektöründe unlu mamüller üretimi yapan, ihracat ve ithalat konularında faaliyet gösteren şirket sahibidir. MÜSİAD Berlin Başkan Vekili olarak görev yapmaktadır.

Almanya'dan 21. TKG programı üyesi MEHMET KOCAGÖL anahtar teslimi  inşaat projeleri gerçekleştiren, yurt binası , iş yeri ve yap sat konutlar üreten  şirket sahibidir.  TİDHK, DTGB TDK  üyesidir.

21. TKG üyesi MEHMET KOCAGÖL'ün  T.C.Berlin  Büyükelçilliği tarafından verilen iftar davetine ait farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasının bu linkinden ulaşmak mümkündür.

18. TKG programı heyet başkanı SALİH TAŞDİREK (sağdan 2.) T.C. Berlin Büyükelçiliği tarafından 2 Haziran 2019 Cumartesi günü düzenlenen iftar davetine MÜSİAD üyeleri ile birikte katılarak, Büyükelçi  ALİKEMAL AYDIN  (sağdan 3.) ile görüştü

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Gaziantep, Şanlıurfa ve İstanbul'da düzenlenen 18. TKG heyet başkanı SALİH TAŞDİREK akıllı kilitler, master-anahtar sistemleri, kartlı giriş sistemleri, yangına dayanıklı kapılar, kapı kapatıcı hidrolikler, panik kilitler, kapı aksesuarları pazarlayan şirket sahibidir. 14 yıl çalıştığı 85 yıllık Alman şirketini 2004 yılında sahiplerinden satın alarak çalıştığı şirketin patronu olmuştur. Frankfurt’a 25 km. uzaklıktaki Hanau şehrinde (IHK) Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısıdır. Oda başkan yardımcılığı görevine 2. kez seçilmiştir. Maintal Yabancılar Meclisi Başkanlığı görevini 15 yıldır sürdürmektedir.

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...