Ana Sayfa

Afganistan TKG Üyeleri Güçlü Dostluklar Paylaşıyor

21. TKG programına Afganistan'dan katılan MOHAMAD ZOOBIN GHAFOORI  (sağdan 2.), 14. TKG üyesi  MOHAMMAD DAUOD QAYUMİ'nin (sağ başta) Afganistan Beden Eğitimi ve Spor Genel Müdürlüğü Planlama Daire Başkanı görevine atanmasını kutlayarak, başarılar diledi. 

10. TKG programı katılımcısı JAMSHİD SAEEDİ (sol başta) de eski dostunu kutlayarak, başarılar diledi ve hayırlıolmaıs dielkleriyle  Afgan Çapanı sundu..

 14. TKG üyesi DAVUD KAYUMİ (masada) bir süre önce aile üyelerini İstanbul'a yerleştirerek, yarı zamanlı olarak İstanbul'un Beylikdüzü semtinde yaşamaya başlamıştı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  tarafından Ankara, Afyonkarahisar, Denizli ve İstanbul illerinde düzenlenen 14. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Afganista temsilcisi olarak katılan  MOHAMMAD DAUOD QAYUMİ  inşaat, mekanik, elektrik ısı yalıtımı ve cephe giydirme alanlarında taahhüt işleri yapan şirket sahibidir. Aydın Afganistan Kültür Derneği Başkan Yardımcısıdır. 

28 Nisan-11 Mayıs 2019 tarihlerinde Ankara, Adana, Mersin ve İstanbul illerinde düzenlenen 21. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na katıılan MOHAMAD ZOOBIN GHAFOORI proje, mühendislik, müteahhitlik ve danışmanlık sektörlerinde faaliyet gösteren şirket sahibidir.

TOBB tarafından Ankara, Beypazarı ve İstanbul'da düzenlenen 10. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na katılan  JAMSHİD SAEEDİ (soldan 3.) inşaat yapımı, strafor üretimi, alüminyum ve pvc pencere, kapı üretimi konularında  faaliyet gösteren şirket sahibidir. 

TKG web sayfasında yayınlanmış olan benzer habere bu linkten ulaşılmaktadır.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...