Ana Sayfa

Ramazan Gündoğdu KKTC'nin Denizcilik Potansiyeli Panelinde Konuşma Yaptı

6. TKG programına KKTC temsilcisi olarak katılan RAMAZAN GÜNDOĞDU (ortada) 22 Mayıs 2019 Çarşamba günü düzenlenen "Doğu Akdeniz'de Mavi Vatan ve Mavi Ekonomi" adlı panelde "KKTC'de Tersanecilik ve Gemi Bakım Onarımı" konulu bir sunum yaptı.

İMEAk Deniz Ticaret Odası  Kocaeli Şubesi ve Koç Üniversitesi Denizcilik Forumu (KÜDENFOR) işbirliği ile düzenlenen "Doğu Akdeniz'de Mavi Vatan ve Mavi Ekonomi" başıklı panelde KKTC'nin denizcillik potansiyeli tüm yönleriyle tartışıldı.

Kocaeli Ulaşan Haber portalında yayınlanan fotoğraflı habere ulaşmak için bu linkin tıklanması gerekmektedir.

Kocaeli Gazetesinde yayınlanan fotoğraflı habere bu linkten ulaşmak mümkündür.

Kocaeli Fikir gazetesinde yayınlanan panel haberine bu linkten ulaşılmaktadır.

KÜDENFOR web sayfasında yayınlanan panel programına ulaşmak için bu linkin tıklanması yeterli olacaktır.

7 Deniz web sayfasında yayınlanan fotoğraflı panel haberine bu linkten ulaşılmaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen 6. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na KKTC'den katılan RAMAZAN GÜNDOĞDU, Gazi Mağusa'da  tersane şletmektedir. Ayrıca  Girne'deki yat limanı, Delta Marina'nın sahibidir. Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkan Vekili ve Kıbrıs Türk  Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır.

TKG facebook sayfasında yayınlanan farklı fotoğraflara bu linkten ulaşmak mümkündür.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...