Ana Sayfa

7. TKG Üyelerimiz KKTC Maratonlarında Koştu

7. TKG programına KKTC'den katılan ÖZGÜR ÇIRALI (sağda) Turkcell ve Girne Belediyesi işbirliği ile 14 Nisan 2019 Pazar günü Girne'de düzenlenen yardım amaçlı "Yarı Maraton"a katıldı.

ÖZGÜR ÇIRALI'nın Girne Yarı maratonu izlenimlerine ait farklı fotoğraflarına arkadaşımızın faacebook sayfasının bu linkinden ulaşmak mümkündür.

Elde edilen gelir SOS Çocuk Köyü Derneği, Girne 18 Yaş Üstü Engelli Rehabilitasyon Merkezi ve Akan Gürkan Eğitim Vakfı’na bağışlanan “Turkcell Girne Yarı Maratonu 2019” yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Girne Maratonu hakkında ayrıntılı bilgilere bu linkten ulaşmak mümkündür.

TOBB tarafından Ankara ve İstanbul'da düzenlenen 7. TKG programı katılımcısı ÖZGÜR ÇIRALI İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunudur. Plastik poşet ve ambalaj üretimi yapan  aile şirketinde yöneticidir. Kıbrıs Türk Sanayi Odası üyesidir. 

7. TKG üyesi MUHİT İNCE ve eşi 24 Mart 2019 Pazar günü Güney Kıbrıs'ta Limasol kentinde düzenlenen maratonda koştu.

Limasol Maratonu hakkında ayrıntılı bilgiye bu linkten ulaşılmaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen 7. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na KKTC temsilcisi olarak katılan MUHİT İNCE  Uğur, Mondial ve Karcher vb büyük markaların KKTC temsilcisi olan aile şirketi İnce Elektronik  firmasında direktör olarak görev yapmaktadır. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...