Ana Sayfa

Kazakistan'da Nevruz Bayramını Kutlayan TKG Üyelerinden Ulaşan Selamlar

17. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Kazakistan Almaty'den katılan DARKHAN BİTİMSHİNOV (solda) sahibi  ve üst düzey yöneticisi olduğu Elcos şirketinin bahçesinde düzenlediği yemekte çalışanları ile birlikte Nevruz Bayramını kutladı.  

17. TKG programı üyesi DARKHAN BİTİMSHİNOV  Kazakistan'da elektrikli pano imalatı, standart olmayan metal ürünler imalatı yapan TMK  şirketi ile elektrik kontrol sistemleri üreten Elcos şirketinin  ortağı ve üst düzey yöneticisidir. KATİAD –Kazakistan-Türkiye İşadamları Derneği üyesidir. Türkiye’den büyük ölçekli malzeme satın almaktadır.

18. TKG  üyesi FAZYLBEK MUSTANOV bu yıl Nevruz Bayramı' Çimkent şehrinde düzenlenen etkinlikte kutladı.

18. TKG programı katılımcısı FAZYLBEK MUSTANOV bir süre önce yönetici olduğu maden şirketinin sponsorluğunda kurduğu minikler futbol takımı ile Portekiz futbol klüpleri ile işbirliği geliştirdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  tarafından 30 Nisan-12 Mayıs 2015 tarihleri arasında Ankara,  Şanlıurfa, Gaziantep ve İstanbul illerinde düzenlenen 18. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına Kazakistan'dan katılan FAZYLBEK  MUSTANOV madencilik alanında faaliyet gösteren ve altın madeni işleten şirketin üst düzey yöneticisidir. 

18. TKG  üyesi  FAZYLBEK  MUSTANOV, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...