Ana Sayfa

Emre ve Guner Moustafa Fuarlara Katılmanın Önemine İnanıyor

20. TKG programına Batı Trakya'dan katılan EMRE MOUSTAFA  (soldan 2.) 28 Şubat-03 Mart 2019 tarihleri arasında Yunanistan'ın Larissa kentinde düzenlenen 12. Agro Thessaly Fuarı'nda T.C. Selanik Başkonsolosluğu Ticaret Ataşesi SERKAN BURALI'nın stantlaaraını ziyaret etmeisnden memnun oldu.

 

bayisi oldukları markaların tanıtımını yaptı.  

 

Tarımsal üretim ve tarım  makineleri  sektöründe uzmanlaşan Agro Thessaly Fuarı bu yıl 12. kez düzenlendi. Fuarı yaklaşık kırkbeşbin kişi ziyaret etti.

Agro Thessaly Fuarı hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmak için bu linkin tıklanması yeterli olacaktır.

 

 

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...