Ana Sayfa

Salih Taşdirek Konya TSO Heyeti İle Yakından İlgilendi

18. TKG programı heyet başkanı SALİH TAŞDİREK (önde, sağdan 2.)  Konya Ticaret Odası üyelerinin Almanya çalışma ziyaretinin  verimli geçmesi için özel olarak ilgilendi ve IHK Hessen (Ticaret ve Sanayi Odası) ziyaretinin gerçekleşmesini sağladı.

 

18. TKG programı heyet başkanı SALİH TAŞDİREK (sağdan 3.) Konya Ticaret Odası Başkanı  ve TOBB Başkan Yardımcısı SELÇUK ÖZTÜRK (sağdan 4.)   başkanlığındaki Konya tOheyetinnin iş yeri ziyaretlerine de eşlik etti.

18. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Almanya'dan katılan SALİH TAŞDİREK Konya TO heyetinin  Hessen MÜSİAD şubesi ziiyaretine eşlik etti. Toplantıda; Almanya'daki girişimcilerin Konya ile ticaret ve yatrırım geliştirmesi için işbirliği fırsatları değerlendiirildi.

Konya TO heyetinin MÜSİAD ziyaretine ait farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasının bu linkinden ulaşılmaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Gaziantep, Şanlıurfa ve İstanbul'da düzenlenen 18. TKG heyet başkanı SALİH TAŞDİREK (soldan 2.) akıllı kilitler, master-anahtar sistemleri, kartlı giriş sistemleri, yangına dayanıklı kapılar, kapı kapatıcı hidrolikler, panik kilitler, kapı aksesuarları pazarlayan şirket sahibidir. 14 yıl çalıştığı 85 yıllık Alman şirketini 2004 yılında sahiplerinden satın alarak çalıştığı şirketin patronu olmuştur. Frankfurt’a 25 km. uzaklıktaki Hanau şehrinde (IHK) Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısıdır.Almanya’da ilk kez bir Türk oda başkan yardımcılığı görevine seçilmiştir. Maintal Yabancılar Meclisi Başkanlığı görevini 15 yıldır sürdürmektedir. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...