Ana SayfaTKG Etkinlikleri19. Grup Haber ve Etkinlikleri (Mayıs 2016)Elvira Borombaeva Çeşitli Platformlarda Moderatörlük Yapmaktadır

Elvira Borombaeva Çeşitli Platformlarda Moderatörlük Yapmaktadır

19. TKG programına Kırgızistan'dan katılan ELVİRA BOROMBAEVA (soldan 3.) özellikle kadın girişimcilere yönelik konferanslara, çalıştaylara, seminerler arasında mekik dokuyarak, bilgi ve deneyimlerini paylaşmakta yeni iş fikirleri için destek sağlamaktadır.  

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  tarafından  Ankara, Polatlı, Kocaeli, Gebze ve İistanbul'da  düzenlenen19. TKG programı üyesi ELVİRA BOROMBAEVA (soldan3.) ILO Ulusararası Çalışma Örgütü'nün toplantılarına katılmakta ve ILO'nun 100. yılı kapsamında düzenlenen çalıştaylara katkı vermektedir.  

19. TKG  üyesi  ELVİRA BOROMBAEVA  (ön sıra, sağdan 2. )çeşitli platformlarda proje koordinatörü, moderatör  ve yönetici olarak görev yapmakta, kamu yararı gözeten çok sayıda projede  gönüllü olarak görev üstlenmekte, kadın kuruluşlarının faaliyetlerine  özel destek vermektedir.

TOBB tarafından düzenlenen 19. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı katılımcısı ELVİRA BOROMBAEVA  enerji, is geliştirme ve hukuk alanlarında danışmanlık hizmeti veren şirket sahibi ve üst düzey yöneticidir.

19. TKG üyesi ELVİRA BOROMBAEVA (ortada) NABA (Ulusal İş Dernekleri Birliği ve Küçük HES Birliği Başkanlık görevlerini yürütmektedir. Yatırım Kurulu ve Yolsuzluk Forumu üyesidir. Ayrıca Egemendik Türkiye Mezunları Derneği Kadın Komisyonu Başkanıdır.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 22
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 900
  • Kadın girişimci sayısı: 50
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...