Ana Sayfa

Türkmenistan'dan Maysa Ashyrdurdyyeva Kardeşi ile Tatil Yaptı

20. Türkçe Konuşan Girimciler Programı'na Türkmenistan'dan katılan MAYSA ASHYRDURDYYEVA GARYAGDİYEWNA (sağda) kızkardeşi ile birlikte İstanbul'u ziyaret ederek, başta ünlü Kapalı Çarşı olmak üzere tarihi ve turistik yerlerini kardeşine tanıttı.

Türkiye Odalar ve Borsaalr Birliği tarafından  Ankara, istanbul, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çorlu ve Çerkezköy'de  30 Eylül-12 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenen 20. TKG programı üyesi MAYSA ASHYRDURDYYEVA'nın Ağustos 2018'de gerçekleşen İstanbul tatiline ait farklı fotoğraflarına arkadaşımızın facebook sayfasının bu linkinden ulaşılmaktadır. 

MAYSA ASHYRDURDYYEVA (GARYAGDİYEWNA) Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'ta yaşamaktadır. T.C. Aşkabat Büyükelçiliği'ne rehberlik, çeviri ve temizlik konularında hizmet sunan şirket sahibidir. Türkmenistan Sanayiciler ve Girişimciler Birliği üyesidir.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...