Ana Sayfa

Kosova'dan Gani Kastrati Öğrencileri ile Fabrika Ziyareti Yaptı

TOBB tarafından düzenlenen 5. TKG programına Kosova'dan katılan GANİ KASTRATİ (ön sırada, soldan 2.) öğretim üyesi olarak görev yaptığı UBT-Higher Education Institution'a bağlı Gıda Bilimleri ve Biyoteknoloji Fakültesi'nin üçüncü yılı öğrencileri için Prizren 'de bulunan "ABI " ve " MEDINE" adlı şirketlere çalışma ziyareti düzenledi.

Öğrencilerinin uygulama süreçlerini yakından görmelerini ve iş dünyası ile tanışmalarını sağlayan Dr. GANİ KASTRATİ arkadaşımızı kutluyor, başarılar diliyoruz.

TOBB tarafından Ankara ve İstanbul'da  düzenlenen 5. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Kosova'nın Gilan şehrinden katılan  Dr. GANİ KASTRATİ  (sağda) UBT-Higher Education Institution' da öğtregtim üyesi olarak görev yapmaktadır.  Ayrıca bijuteri ve reklam şirketleri sahibidir. Hediyelik eşya üretimi ve ticareti ile uğraşmaktadır. Rozet ve nikel kaplama plaketler vb eşyalar üreten atölye sahibidir. Kosova Ticaret ve Sanayi  Odası üyesidir.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...