Ana Sayfa

Acara TSO Başkanı Tamaz Shavadze Başarılı Çalışmalara İmza Atıyor

6. TKG programına Gürcistan temsilcisi olarak katılan TAMAZ SHAVADZE (soldan 3.) Acara Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak  Oda üyelerinin kapasitelerini geliştirecek, yeni ufuklar açacak başarılı projeler gerçekleştiriyor. 

6.TKG Programı üyesi TAMAZ SHAVADZE  (solda) Acara TSO adına fuar, toplantı, seminer ve ziyaretler düzenleyerek yatırım ortamı, yasal süreçler ve  yeni iş fırsatları konularında üyelerin bilgilenmelerini ve farkındalıklarının gelişmesini amaçlamaktadır.

Acara TSO (Ajara Chamber of Commerce and Industry) tarafından düzenlenen faaliyetler  üyelerin etkin katılımı ile gerçekleşmektedir.

Acara TSO'nun çalışmaları hakkında ayrıntıları bilgiye ulaşmak için bu linkin ziyaret edilmesi önerilmektedir.

6. TKG üyesi ve Acara Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı TAMAZSHAVADZE  (soldan 2.) ulusal ve uluslararası  toplantı, seminer ve konferanslara katılarak, iş dünyasındaki yeniikleri  yakında izlemektedir. 

Oda üyelerine yönelik olarak düzenlenen seminerlerde bizzat sunum yaparak, üyelerine doğrudan bilgi aktaran Acara TSO Başkanı ve 6. TKG üyesi TAMAZ SHAVADZE arkadaşımızı gönüllü olarak yürüttüğü çalışmaları nedeniyle kutlar, ülkelerimiz arasındaki ticaret hacminin ve kültürel işbirliğinin gelişmesine yaptığı katkılar nedeniyle teşekkür eder ve ve başarılar dileriz.  

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...