Ana Sayfa

Kosova'dan Nehari Kazaz Sektördeki Gelişmeleri Yakından İzliyor

13. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Kosova'dan katılan NEHARİ KAZAZ (ortada) 2019 yılında  üretilecek salon takımlafrında kullanılacak döşemelik kumaşların siparişini vermek için İstanbul'da ARMA Kumaş şirketini ziyaret ederek, yetkililerle görüştü.

TOBB tarafından Ankara, Nevşehir, Kayseri ve İstanbul'da düzenlenen 13. TKG programına Kosova'nın Türk şehri Prizren'den katılan NEHARİ KAZAZ, (sağda) mobilya ve koltuk döşeme şirketi sahibidir. Esnaf Prizren Derneği üyesidir. 

13. TKG üyesi NEHARİ KAZAZ (solda) 14-17 Mart 2018 tarihlerinde Arnavutluk'un başkenti Tiran'da IFFA tarafından düzenlenen Uluslararası Mobilya Fuarı'na oğlu ile birlikte katılarak, sektördeki yeni trendleri ve son teknolojik gelişmeleri yakındna inceledi. 

Arnavutluk Girişimcilik Bakanı SONİ QATO'nun 2018 Tiran Uluslararası Mobilya Fuarı ziyaretine ait fotoğraflara IFFA'nın facebook sayfasına ait bu linkten ulaşılmaktadır.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...