Ana Sayfa

9. TKG Üyeleri Milli Gün Kutlamalarına Katıldı

9. TKG programına Arnavutluk'tan katılan ARNOLA ÇEKA (solda) başkent Tiran'da bulunan İsveç Büyükelçiliği'nin 18 Aralık 2018 Salı akşamı düzenlediği Noel (Christmas) resepsiyonuna katılarak, iyi dileklerini sundu.

TOBB tarafından 12- 29 Ekim 2008 tarihlerinde  Ankara, Eskişehir, Bilevik, Sakarya ve İstanbul illerinde düzenlenen  9. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na katılan ARNOLA ÇEKA T.C. Tiran Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliğinde yerel uzaman olarak görev yapmaktadır. 

9. TKG üyesi ARNOLA ÇEKA'nın  İsveç Büyükelçiliği'nin Noel davetine ait farklı fotoğraflarına arkadaşımızın facebook sayfasına ait bu linkten ulaşmak mümkündür.

9. TKG Programına Kazakistan'dan katılan ASKER PRİYEV (sağdan 2.)  15 Aralık 2018 tarihinde düzenlenen bağımısızlık yıldönümü kutlama törenlerine katldı. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Eskişehir, Bilecik, Sakarya ve İstanbul'da  düzenlenen 9. TKG programına Kazakistan'ın başkenti Astana'dan katılan ASKER PİRİYEV  (önde, solda), Ahıska Türkleri Derneği'nin Astana  Şube Başkanı olarak görev yapmaktadır  ve AHISKA Gazetesi'in Astana sorumlusudur. Astana'da Tengiri Otel'de yönetici olarak çalışmaktadır. Ahıska Türkleri ile ilgili tüm kültürel ve soyal girişimleri ve faaliyetleri gönüllü olarak yürütümektedir.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...