Ana SayfaÜlke Gruplarından HaberlerIrakIrak'tan Selam Gönderen TKG Üyelerimize Teşekkürler

Irak'tan Selam Gönderen TKG Üyelerimize Teşekkürler

5. TKG programına Irak'ın Kerkük kentinden katılan AMJAD KAMAL TEWFEEK (solda) ile 1. TKG üyesi NURİ SALİHİ (sağda)  TKG Grubuna iyi yıllar diliyor ve selamlarını gönderiyor.

1. TKG programı katılımcısı NURİ SALİHİ  5.TKG üyesi AMJAD KAMAL TEWFEEK'in müzik stüdyosu ve satış mağazasını 15 Aralık 2018 Cumartesi günü iş yerinde ziyaret etti. 

TOBB tarafından 1-16 Eylül 2006 tarihleri arasında Ankara ve İstanbul illerinde düzenlenen 5. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Irak'ın Kerkük ilinden katılan  AMJAD (EMCET) KAMAL TEWFEEK,  inşaat, emlak ve yatırım konularında faaliyet gösteren şirket sahibidir. Kerkük Ticaret Odası, Kerkük Türkmen İş Adamları Derneği ve Irak Yükleniciler Birliği üyesidir. 

5. TKG üyesi  AMJAD KAMAL TEWFEEK ayrıca, kardeşi ile birlikte  müzik stüdyosu işletmektedir. Bu stüdyoda  bir yandan diğer müzisyenler için kayıt hizmeti vermekte, diğer yandan  kendi  bestelini seslendirmektedir. TKG web sayfamızda bu konuda yayınlanan özel habere ulaşamak için bu inkin tıklanması yeterli olacaktır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Biriği tarafından Ankara, Bursa, İstanbul ve Gaziantep'te düzenlenen 1. Türkçe Konuşan Girişimciler Program'na Irak'ın Kerkük şehrinden katılan NURİ SALİHİ devlet ihaleleri üzerinden genel ticaret ve inşaat müteahhitliği, hastane inşaatı ve  ekipman temini, jeneratör ve elektrik pano istasyonları satış ve uygulama işleri yapan şirket sahibidir. Bir süre önce turizm sektöründe faaliyet göstermek amacıyla yeni bir şirket kurarak, uçak bileti satışına başlamıştır. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...