Ana Sayfa

Erinda Zhupani Ankara Bursa Eskişehir ve İstanbul'da Oda ve Borsa Yöneticlerine İşbirliği Önerdi

10. TKG programına Arnavutluk'tan katılan ERİNDA ZHUPANİ  (sağda) Ankara Sanayi Odası Genel Sekreteri YAVUZ CABBAR'ı (solda) ziyaret ederek,  Genel Sekreter olarak görev yapmakta olduğu Arnavutluk Türkiye Ticaret ve Sanayi Odası ile Ankara Sanayi Odası arasında işbirliği kurulmasını önerdi.

ERİNDA ZHUPANİ'nin Ankara Sanayi Odası ve Ankara Ticaret Odası ziyaretleri haberine ATTSO'nun facebook sayfasının bu linkinden ulaşmak mümkündür.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 -20 Temmuz 2018 tarihleri arasında, ATTSO Genel Sekreteri  ERİNDA ZHUPANİ Arnavutluk  ile Türkiye arasında ticari ilişkileri güçlendirmek ve yatırım fırsatlarını değerlendirmek amacıyla, Ankara, Eskişehir, Bursa ve İstanbul’daki Borsa, Ticaret ve Sanayi Odaları’nıziyaret ederek, yöneticileri  ile görüştü. 

Söz konusu görüşmelerde, girişimcilik ve yenilikçilik konulara yönelik bilgi alışverişinde bulunan temsilciler, işbirliklerinin her iki ülke için de verimli sonuçlar doğuracağını belirttiler.

Gerçekleştirilmesi planlanan etkinliklerin çerçevesinde; Arnavutluk’taki fırsatları keşfedebilmelerine imkan sağlamak amacıyla “Arnavutluk Günü” konulu bir toplantı organize edebileceği, kardeş oda protokol imzalanması, alım heyetlerinin organize edilmesi, yatırım potansiyellerinin tespit edilmesi, ortak projelerin yürütülmesi amacıyla heyet değişimleri gerçekleştirilmesi kararlaştırılmıştır. Söz konusu etkinlikler, iki kades ülke arasındaki bağların güçlenmesine katkı sağlayacağına inanılmaktadır.

Arnavutluk Türkiye  Ticaret ve Sanayi Odası web sayfasında yayınlanan ziyaret haberine ve ziyaret edilen oda, borsa ve kurum yetkilileri ile yapılan görüşmelere ait farklı fotoğraflara bu linkten ulaşmak mümkündür. 

ERİNDA ZHUPANİ'nin Eskişehir SO, TO ve TB ziyaretine ilişkin  habere ve farklı fotoğraflara  ATSO'nun web sayfasına ait bu linkten ulaşılmaktadır.

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 19
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 750
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...