Ana SayfaTKG Etkinlikleri19. Grup Haber ve Etkinlikleri (Mayıs 2016)19. TKG Üyelerimiz Almaty'de Cumhuriyet Bayramı Kutlamasına Katıdı

19. TKG Üyelerimiz Almaty'de Cumhuriyet Bayramı Kutlamasına Katıdı

19. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Kazakistan'dan katılan  YERBOL JABOLDİNOV (soldan 2.) ve  MARAT SHYRYMBAYEV (sağdan 3.) T.C. Almatı Başkonsolosluğu tarafından düzenlenen Cumhuriyet Bayramı resepsiyonunda Cumhurbaşkanlığı Danışmanı YALÇIN TOPÇU (sağdan 5.) ile görüştü.

MARAT SHYRYMBAYEV  (sağda) Cumhuriyet Bayramı kutlama  davetinde T.C. Almatı Başkonsolosu RIZA KAĞAN YILMAZ'a (solda) iyi diileklerini sundu.

19. TKG üyesi MARAT  SHYRYMBAYEV Almatı Türkiye Mezunları Derneği kurucu başkanlığı üstlenerek, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı işbirliğinde örgütlenme faaliyetlerini yürütmektediir. 

T.C. Almatı Başkonsolosluğu tarafından düzenlenen Cumhuriyetin 95. yılı kutlama davetine ilişkin farklı fotoğraflara Başkonsolosluğun facebook sayfasının bu linkinden ulaşılmaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Polatlı, Kocaeli, Gbze ve İstanbul'da  düzenlenen 19. TKG programına  Kazakistan'ınAlmaty kentinden katılan YERBOL JABOLDİNOV  (sol başgta), lojistik, taşımacılık, kurye hizmetleri, devletin satın alma ihaleleri, hastane malzemeleri, catering  (hazır yemek) hizmeti, genel ihracat ve ithalat konularında faaliyet gösteren şirket sahibidir. KAZKA ve ABA Dernekleri üyesidir. 

TOBB tarafından düzenlenen 19. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Kazakistan'dan katılan MARAT  SHYRYMBAYEV (soldan 3.) toplu konut yarımları yapan, inşaat malzemesi (beton üreten, bordür ve beton kanalizasyon halkaları) üreten, büyük çimento siloları sahibi olan şirkette üst düzey yöneticidir. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 22
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 900
  • Kadın girişimci sayısı: 50
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...