Ana SayfaTKG EtkinlikleriÜyelerden HaberlerOrta Asya Ülkelerinde Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarına Katılan TKG Üyelerimiz

Orta Asya Ülkelerinde Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarına Katılan TKG Üyelerimiz

TOBB tarafından düzenlenen 19. TKG programına Kırgızistan'dan katılan ELVİRA BOROMBAEVA (sol başta) T.C. Bişkek Büyükelçisi CENGİZ KAMİL FIRAT'ın ev sahipliğinde düzenlenen Cumhuriyet Bayramı kutlamasına katılarak, Büyükelçi ve eşine iyi dileklerini sundu.

T.C. Bişkek Büyükelçiliği tarafından Dasmiya Ayköl Ordo Otantik Restaurant'ta verilen resepsiyona, bakanlar, milletvekileri, bürokratlar, güvenlik güçleri temsilcileri, diplomatlar, sanat, kültür ve spordünyasından isimler, akademisyenler, bilim adamları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Türk vatandaşları ve çok sayıda davetli katıldı.

T.C. Bişkek Büyükelçilliği tarafından düzenlenen Cumhuriyet Bayramı kutlamasına ait farklı fotoğraflara Büyükleçiliğin facebook  sayfasının bu linkinden ulaşmak mümkündür.

TOBB tarafından düzenlenen 19. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı katılımcısı ELVİRA BOROMBAEVA enerji, is geliştirme ve hukuk alanlarında danışmanlık hizmeti veren şirket sahibi ve üst düzey yöneticidir. NABA (Ulusal İş Dernekleri Birliği ve Küçük HES Birliği Başkanlık görevlerini yürütmektedir. Yatırım Kurulu ve Yolsuzluk Forumu üyesidir. Ayrıca Egemendik Türkiye Mezunları Derneği Kadın Komisyonu Başkanıdır.

20. TKG programına Türkmenistan'dan katılan Dr. DOVRAN ORAZGYLYJOV (sol başta) ve 12. TKG üyesi MERDAN GURBANDURDYEV (soldan 2.), T.C. Aşkabat Büyükleçiliği tarafından düzenlenen Cumhuriyet Bayramı resepsiyonuna katılarak Büyüleçi MUSTAFA KAPUCU'ya  iyi dileklerinii sundu.

Atavatan Türkmenistan Dergisinde yayınlanan Cumhuriyet Bayramı kutlama töreni haberine ve farklı fotoğraflara ulaşmak için bu linkin tıklanması yeterli olacaktıır.

TOBB tarafından Ankara, Konya, Karaman ve İstanbul'da düzenlenen 12. Türkçe Konuşan  Girişimciler Programı'na Türkmenistan'dan katılan  MERDAN GURBANDURDYEV  inşaat, mühendislik, turizm ve genel ticaret alanında faaliyet gösteren şirkette üst düzey yönetici olarak görev yapmaktadır.
 
TOBB tarafından düzenlenen 20. Türkçe Konuşan Girişimciler Pprogramı katılımcısı Dr. DOVRAN ORAZGYLYJOV Türk ve yabancı şirketlere hukuk, yönetim, muhasebe konularında hizmet sunan, medya, tercüme, eğitim ve insan kaynakları konularında faaliyet gösteren, “Atavatan Türkmenistan” internet gazetesini yayınlayan şirketler grubu sahibidir. 
 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...