Ana Sayfa

Kazakistan'dan ATAMEKEN Başkanı TOBB'u Ziyaret Etti

TOBB Başkanı M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU, 12 Eylül 2018 Çarşamba günü Kazakistan Cumhuriyeti Ulusal Girişimciler Odası (ATAMEKEN) Başkanı ABLAY MİRZAHMEDOV ve ATAMEKEN'e bağlı yerel Oda yöneticileri ile TOBB ETÜ Üniversitesi’ndeki makamında görüştü.

Türkiye ile Kazakistan arasındaki ticari ve ekonomik işbirliği hakkında görüş alışverişinde bulunulan toplantıda, Hisarcıklıoğlu, TOBB ile ATAMEKEN arasındaki ilişkilerin ATAMEKEN'in kuruluşuna dayandığını ve geçen sene kurdukları Ortak Oda ile birlikte çok daha ileriye gideceğini söyledi.

ATAMAKEN  Başkanının ziyareti hakkında TOBB web sayfasında yayınlanan haberein ayrıntılarına ve farklı fotoğraflara bu linkten ulaşmak mümkündür. 

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...