Ana Sayfa

İbrahim Çifçi Dönem Arkadaşı Abdulla Frakulli'yi Ziyaret Etti

alt

16. TKG programına Almanya'nın Hamburg kentinden katılan İBRAHİM HALİL ÇİFÇİ (sağda), Arnavutluk'tan dönem arkadaşı ABDULLA FRAKULLİ'yi (solda), 20-23 Temmuz 2018 tarihleri arasında başkent Tiran'da ziyaret etti 

alt

ABDULA FRAKULLİ (solda) dönem arkadaşı İBRAHİM ÇİFÇİ'nin (sağda)  ziyaretinden çok memenun oldu ve arkadaşına Arnavutluk'un öne çıkan özelliklerini tanıtarak, tarihi ve turistik yerlerini  gezdirdi. 

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, İzmir,  Manisa ve İstanbul illerinde düzenlenen 16. TKG programına Arnavutluk'tan katılan ABDULLA FRAKULLİ (sağda), dönem arkaadaşı İBRAHİM HALİL ÇİFÇİ'ye Arnavut mutfağının lezzetlerini tanıttı.

Kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren 16. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı katılımcısı ABDULLA FRAKULLİ Altınbaş  şirketinin bayisi olarak Türkiye-Arnavutluk ticaret ilişkisine katlı yapmaktadır. 

alt

16. TKG üyesi İBRAHİM HALİL ÇİFÇİ  Bankalar, gayrimenkul yatırımcıları ve şirketlerin finans bölümleri için yönetici ve uzman işgücü temin insan kaynakları şirket sahibidir. Ayrıca Alman yatırımcılarına Türkiye’deki şirketlerle ortaklık kurmaları konusunda da danışmanlık hizmetleri vermektedir. 

Almanya Türk Toplumu (TGD) Merkez Yönetim Kurulu Üyesidir. Türk-Alman Üniversite Öğrencileri ve Akademisyenleri Platformu bölge temsilcisi olarak görev yapmaktadır.  CDU (Siyasi Parti) ekonomi komisyonunda aktif olarak görev yapmaktadır. Hamburg’da yaşayan genç göçmenlerin mesleki eğitimden yararlanması için Türk İşadamları ve Girişimciler Derneği (ATU) adına mesleki eğitim alanında çalışmalar yapmıştır. 

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...