Ana Sayfa

Romanya TKG Üyeleri 2018 Yazında Marmaris'te Tatil Yaptı

alt

8. TKG programına Romanya'nın Köstence kentinden katılan ABDURAMAN ERTHAN TANIOIR (sağda) eşi MERİÇ ABDURAMAN (solda) ile birlikte Ağustos ayının ilk haftasında Marmaris'i ziyaret eden Romanya  Demokrat Türk Birliği heyetine katıldı.

8.Türkçe Konuşan Girişimciler Programı üyesi ABDURAMAN ERTHAN  TANİOR İstanbul Gazi Osmanpaşa  Lisesi mezunudur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitim görmüştür. Faaliyet alanı otomotiv yedek parça, elektrikli ev eşyaları ve  soba olan şirket ortağıdır. Romanya Müslüman Tatar Türkleri Demokrat Birliği Üyesidir. 

alt

2. TKG programıı katılımcısı ve Romanya Demokrat Türk Birliği Kadın Komisyonu Başkanı MELEK AMET dernek üyelerinden oluşan yaklaşaık 40 kişilik bir grupla   gerçekleştirilem Marmaris gezisi sırasında  Muğla Üniveristesi lie kurulmuş olan kültürel ilişkilerin geliştirilmesinden memnun oldu. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Kayseri ve Nevşehir'de düzenlenen 2. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Romanya'nın Köstence kentinden katılan MELEK AMET porselen, temizlik malzemesi, plastik ürünler, hediyelik eşya ve zücaciye ticareti yapan şirket sahibidir. Romanya Demokrat Türk Birliği Kadın Komisyonu Başkanı olarak görev yapmaktadır. 

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...