Ana SayfaTKG Etkinlikleri19. Grup Haber ve Etkinlikleri (Mayıs 2016)KKTC'den Necdet Ergün İran Büyükelçilğini Ziyaret Etti

KKTC'den Necdet Ergün İran Büyükelçilğini Ziyaret Etti

alt

19. TKG programına KKTC'den katılan NECDET ERGÜN (sağda) 24 Temmuz 2018 Salı günü  İran'ın Ankara Büyükelçiliğini ziyaret ederek, Büyükelçilik Müsteşarı Dr. ALİ REZA DELKOSH (solda) ile görüştü.

alt

19. TKG üyesi NECDET ERGÜN (sağda) 27 Temmuz 2018 Cuma günü BRT televizyon kanalında DAMLA SOYALP tarafından sunulan "İkiye Bir" programına  konuk olarak, "kaos ve patinaj ekonomi-politigine  takılı kalan KKTC" baaşlığı altrında görüş vve düşüncvelerini paylaştı.

alt

TOBB tarafından  düzenlenen 19. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na KKTC'den  katılan NECDET ERGÜN, iş girişim ve yatırım ajansı sahibidir.  Ajans; Devlet birimlerine ve özel sektöre danışmanlık hizmeti sunmaktadır.  Kuzey Kıbrıs’taki iş, yatırım ve ticaret fırsatları konusunda danışmanlık yapmakta, global düzeyde çözüm ortakları ve güçlü networkleri ile Kıbrıs’ta ve yurt dışındaki projelerde yerli- yabancı ortaklık ve birleşmelerin sağlanması, yatırım danışmanlığı konularında hizmet sunmakta ve  uluslararası ticaret yapmaktadır. Ayrıca gayrimenkul sektöründe yap-kirala-işlet modelinde faaliyet gösteren şirket sahibidir.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 22
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 900
  • Kadın girişimci sayısı: 50
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...