Ana SayfaTKG Etkinlikleri4. Grup Haber ve Etkinlikleri (Nisan 2006)Esfer Ali Makedonya'da Türkiye Algısı Paneline Katıldı

Esfer Ali Makedonya'da Türkiye Algısı Paneline Katıldı

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen 4. TKG programı üyesi ESFER ALİ (arkada, solda) "Makedonya'da Türk Algısı" paneline katılarak, destek verdi.

Makedonya Türkiye Mezunları Derneği tarafından TİKA işbirliğinde 28 Eylül 2017 tarihinde Üsküp'te düzenlenen  ve T.C. Cumhuriyeti eski başbakanı Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu'nun da katıldığı "Makedonya'da Türkiye Algısı" adlı paneline çok sayıda konuk katıldı.

alt

TOBB tarafından  Ankara, Nevşehir, Kayseri ve İstanbul'da düzenlenen 4. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na düzenlenen Makedonya temsilcisi olarak katılan ESFER ALIJI  (sağdan 2.) halen başkent  Üsküp'te inşaat sektöründe faaliyet gösteren CEVAHİR HOLDİNG'de yönetici olarak görev yapmaktadır.

Türkiye Mezunlar Derneği sempozyumuna ait farklı fotoğraflara bu linkten ulaşmak mümkündür. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...