Ana SayfaTKG Etkinlikleri19. Grup Haber ve Etkinlikleri (Mayıs 2016)19. TKG Dönem Arkadaşları Köstence Sahilinde Buluştu

19. TKG Dönem Arkadaşları Köstence Sahilinde Buluştu

alt

19. TKG programına Ukrayna temsilcisi olarak katılan KAMAL MAMEDOV (solda), dönem arkadaşı Romanya'dan NAGİ GELAL'in (sağda) 10 Haziran 2018 Pazar günü Köstence sahilindeki Eforie Nord bölgesindeki otelinde eşi ve çocukları ile birlikte tatil yaptı.

Dönem arkadaşları 19. TKG programından iki yıl sonra yeniden buluşmaktan çok memnun oldu.

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen 19. TKG programına Ukrayna temsilcisi olarak katılan KAMAL MAMEDOV (solda) Ahıska Türküdür. İnşaat malzemeleri toptan ticareti yapmaktadır. Türkiye piyasasından satın aldığı beyaz çimento, alçı ve diğer inşaat malzemesinin Ukrayna pazarına dağıtımını yapmaktadır. Ayrıca otel ve lokanta işletmektedir, turizmle ilgilenmekedir. Konut inşaatı projesi yürütmektedir. Çocuklarının eğitimi için İstanbul'a yerleşmiştir. 

alt

Ankara, Polatlı, Kocaeli, Gebze ve İstanbul'da düzenlenen 19. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na katılan NAGİ GELAL (ortada) Romanya'nın tatil yöresi Köstence'nin Eforie Nord bölgesinde SİRİUS HOTEL'in sahibidir.  Ayrıca büyük gruplar ve düğünler için özel  lokanta işletmektedir. Aile işletmesi olarak tarımsal faaliyete de devam etmektedir. 

19. TKG üyesi KAMAL MAMEDOV 'un Köstence tatailline ait farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasının bu linkinden ulaşmak münmkündür.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 22
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 900
  • Kadın girişimci sayısı: 50
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...