Ana SayfaTKG Etkinlikleri4. Grup Haber ve Etkinlikleri (Nisan 2006)Levent Özerdağ KKTC Başbakanı Ziyaretine Katıldı

Levent Özerdağ KKTC Başbakanı Ziyaretine Katıldı

alt

4. TKG programına KKTC temsilcisi olarak katılan LEVENT ÖZERDAĞ (sağdan 4.), Kıbrıs Türk İşadamlaraı Derneği Yönetim Kururlu Üyesi olarak, 30 Mayıs 2018 Çarşamba günü  KKTC Başbakanı TUFAN ERHÜRMAN ile yapılan görüşmeden memnun oldu.

Kıbrıs Türk İşadamları Derneği İŞAD yönetim kurulu  üyeleri KKTC Başbakanı TUFAN ERHÜRMAN ile görüştü.  Başbakanlık’ta gerçekleşen toplantıda Erhürman ile en son ekonomik gündemi değerlendirip birlikte atılacak adımlar ve yürünecek yol konusunda fikir birliği içerisinde projeler ve acil önlemler içeren konular konuşuldu.

KKTC Başbakanı ziyaretinin farklı fotoğraflara ulaşmak için arkadaşımız LEVENT ÖZERDAĞ'ın faceebook sayfasına ait bu linkten ulaşmak mümkündür.

Kıbrıs Postası gazetesinde yayınlanan fotoğraflı habere bu linkten ulaşmak mümkündür.

Diyalaog gazetesinde yayınlanan fotoğraflı habere bu linkten ulaşılmaktadır.

TOBB tarafından düzenlenen 4. Türkçe Konuşan Girişimciler  Programı'na KKTC temsilcisi olarak katılan LEVENT ÖZERDAĞ  2015 yılında Lefkoşa'da Doğa Parak Alışveriş Merkezi'ni açarak, perakende sektöründeki deneyimini yatırımcı boyutuna taşıyarak büyük bir başarıya imza atmıştı.

LEVENT ÖZERDAĞ tarafından  Doğa Park AVM'de  ünlü İtalya markası Segafredo Zanetti lisansıyla kafe açılması TKG web sayfamızda haber olarak yayınlanmaktadır. Başarı Öyküsü haberine  ulaşmak için bu linkin tıklanması yeterli olacaktır. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...