Ana SayfaTKG Etkinlikleri19. Grup Haber ve Etkinlikleri (Mayıs 2016)Edin Bjelopoljak Uluslararası Çalıştaylarda Yeni Bağlantılar Kurdu

Edin Bjelopoljak Uluslararası Çalıştaylarda Yeni Bağlantılar Kurdu

alt

19. TKG programına  Bosna Hersek'den katılan EDIN BJELOPOLJAK (soldan 2.) AB kapasite geliştirme programı kapsamında düzenlenen çalıştaylarda yeni işbirliği fırsatları doğmasını memnuniyetle karşılamaktadır.  

 alt

19. TKG üyesi EDIN BJELOPOLJAK (soldan 3.) GIZ (Alman Uluslararası  İşbirliği Kurumu)  desteği  ile düzenlenen seminerlerde edindiği deneyimleri sektör temsilcileri ile paylaşmaktadır. 

alt

19. TKG programı katılımcısı EDIN BJELOPOLJAK katılımın önenmine inanmakta ve farklı çalıştayları memnuniyetle takip etmektedir.

alt

19. TKG programı katılımcısı EDIN BJELOPOLJAK AHK Alman Ticaret Odası desteği ile düzenlenen seminerde  sunum yapmasına ilşkin olan fotoğraflara bu linkten ulaşmak mümkündür.

TOBB tarafından düzenlenen 19. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Bosna Hersek'ten katılan EDIN BJELOPOLJAK Kakanj İşadamları Derneği Genel Sekreteri olarak görev yapmaktadır.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 22
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 900
  • Kadın girişimci sayısı: 50
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...