Ana SayfaTKG Etkinlikleri19. Grup Haber ve Etkinlikleri (Mayıs 2016)Özbekistan'dan Aziz Yodgorov Türk Firması İle işbirliği Yaptı

Özbekistan'dan Aziz Yodgorov Türk Firması İle işbirliği Yaptı

alt

19. TKG programına Özbekistan'dan katılan AZİZ YODGOROV (sol başta) Türkiye'de kafes-kümes ekipmanları ve tavukçuluk sektöründe faaliyet gösteren Kutlusuan şirketinin yöneticilerini başkent Taşkent'te konuk etti.

Tavukçuluk kafesi ve ekipmanları konusunda Türkiye'de lider ve dünya çapında da ilk 3’ün içerisinde yer alan Kutlusan şirketinin sahibi ve genel müdürü HASAN BÜYÜKKUTLU (soldan 2.)  ve şirket yöneticilerini Özbekistan'da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden AZİZ YODGOROV, bu işbirliğinin iki ülke arasındaki ilişkilere de katkı sağladığına  inanmaktadır.  

TOBB tarafından Ankara, Polatlı, Kocaeli, Gebze ve İstanbul'da düzenlenen 19. Türkçe  Kouşan Girişimciler Programı katılımcısı AZİZ YODGOROV  kafes ve hayvancılık ekipmanları, un ve yem makineleri, tarım ve hayvancılık ilaçları konusunda faaliyet gösteren, Türkiye’den çeşitli firmalarla bayilik anlaşması olan şirket sahibidir. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 22
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 900
  • Kadın girişimci sayısı: 50
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...