Ana SayfaÜlke Gruplarından HaberlerIrakIrak Milletvekilli Seçimlerinde Aday Olan TKG Üyelerimize Başarılar Dileriz

Irak Milletvekilli Seçimlerinde Aday Olan TKG Üyelerimize Başarılar Dileriz

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birlliği  tarafından düzenlenen 15. TKG programına Irak'ın Kerkük şehrinden katılan İSAM ABBAS MUDRAB - ESAM VENDAVİ  Irak'ta 12 Mayıs 2018  Cumartesi günü yapılacak genel seçimlerde  Türkmen Cephesi adına Kerkük şehrinden milletvekili adayı oldu.

TOBB tarafından Ankara, Malatya, Gaziantep ve İstanbul'da düzenlenen 15. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı katılımcısı İSAM ABBAS  MUDRAB-ESAM VENDAVİ Irak'ın Türkmen şehri Kerkük'te yaşamaktadır.  PVC, Plastik doğrama, çelik kapı ticareti ile uğraşan, ayrıca kiremit ticareti yapan şirket sahibidir. Kerkük Ticaret Odası üyesidir. 

alt

8. TKG programına Irak'tan katılan ALİ MOHAMED NATİ  12 Mayıs 2018 tarihinde yapılacak genel seçimlerde Zafer Koalisyonu adına başkent Bağdat'tan milletvekili adayı oldu.

TOBB tarafından Ankara, Konya, Karaman ve İstanbul'da düzenlenen  8. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı katılımcısı ALİ MOHAMED NATİ  halen Irak'ın başkenti Bağdat'taki Azerbaycan Büyükelçiliğinde yerel uzman olarak görev yapmaktadır.

Ülkelerinin geleceği için siyasette yer almayı görev bilen TKG üyelerimizi kutlar, başarılar dileriz. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...