Kamal Mamedov Balkan Gezisine Davet Edildi

alt

19. TKG programına Ukrayna temsilcisi olara kataılan KAMAL MAMEDOV  Çimsa Çimento  şirketinin başarılı bayilerine ödül olarak düzenlemiş olduğu Karadağ ve Hırvatistan gezisine katıldı.

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen  19. TKG programı üyesi KAMAL MAMEDOV (önde)  24-27 Niisan taraihleri arasında düznelenen bayiler gezisinde çimento ticareti sektörünün öne gelen şirketlerinin sahiipleri ile tanışmaktan memnun oldu.

altz

TOBB tarafından düzenlenen 19. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Ukrayna temsilcisi olarak katılan KAMAL MAMEDOV (sağ başta), Ahıska Türküdür. İnşaat malzemeleri toptan ticareti yapmaktadır. Türkiye piyasasından satın aldığı beyaz çimento, alçı ve diğer inşaat malzemesinin Ukrayna pazarına dağıtımını yapmaktadır.  Ayrıca otel ve lokanta işletmektedir, tuzrimle ilgilenmekedir. Konut inşaatı projesi yürütmektedir. Çocuklarının eğitimi için İstanbul'a yerleşmiştir. 

alt

19. TKG proggramı üyesi KAMAL MAMEDOV'un Karadağ ve Hırvatistan'ın sahil kentlerini kapsayan Balkanlar  gezisine ait farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasının bu linkinden ulaşmak mümkündür. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 22
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 900
  • Kadın girişimci sayısı: 50
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...