Ana SayfaTKG Etkinlikleri19. Grup Haber ve Etkinlikleri (Mayıs 2016)Tacikistan'dan Mamurzhon Sharipov İstanbul'da Teknoloji Çalıştayına Katıldı

Tacikistan'dan Mamurzhon Sharipov İstanbul'da Teknoloji Çalıştayına Katıldı

alt

19. TKG programına Tacikistan'dan katılan MAMURZHON SHARİPOV  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin ev sahipliğinde 23-25 Nisan 2018 tarihlerinde İslam Ticaret  Sanayi ve Tarım Odası (ICCIA) işbirliğiyle İstanbul'da düzenlenen "Teknoloji Girişimciliği, İş İnkübasyonu ve Teknoloji Parklarının Yönetimi" konulu çalıştaya katıldı.

alt

MAMURZHON SHARİPOV'un  (sağda) çalıştay izlenimlerine bu linkten ulaşmak mümkündür.

TOBB tarafından Ankaara, olatlı, Kocaeli, Gebze ve İstanbul'da düzenlenen 19. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Tacikistan'dan katılan  MAMURZHON SHARİPOV hijyenik kağıt ürünleri (tuvalet kağıdı, peçete vb) ürünler ile, sucuk ve tavuk eti ticareti yapa şirket sahibidir. Tacikistan Ticaret Odası üyesidir.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 22
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 900
  • Kadın girişimci sayısı: 50
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...