Ana SayfaTKG Etkinlikleri19. Grup Haber ve Etkinlikleri (Mayıs 2016)Şener Sabri Şanghay Fuarında Yeni İşbirlikleri Kurdu

Şener Sabri Şanghay Fuarında Yeni İşbirlikleri Kurdu

alt

19. TKG programı heyet başkanı ENER SABRİ (solda) iş arkadaşı ve oğlu ile birlikte 10-17 Mart 2018 tarihleri arasında "Sanhgai Intter Textile Fuarı"nı ziyaret ederek, yararlı görüşmeler yaptı. 

alt

TOBB tarafından Ankara, Polatlı, Gebze, Kocaeli ve İstanbul'da düzenlenen 19. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Bulgaristan'dan katılan ŞENER SABRİ (solda), ev tekstili, sanayi tekstili, otel ve restoranlar için tekstil ürünleri, tekstil dokuları üretimi, ithalatı ve ihracatı yapan Global Textile Group şirketinin sahibidir. Ayrıca antrepo sahibidir ve depoculuk, antrepoculuk hizmeti vermektedir. Uluslararası ticaret yaparak, başta tekstil olmak üzere çok sayıda ürün gruplarıyla yurt içinde ve yurt dışında alım satım yapmaktadır. 

alt

19. TKG programı heyet  başkanı ŞENER SABRİ'nin  (sağda) Şanghay Fuar izlenimlerine ait farklı fotoğraflarına arkadaşımızın facebook sayfasının bu linkinden ulaşmak mümkündür.

alt

19. TKG programı heeyet başkanı ŞENER SABRİ  Şanghay'da bulunduğu sırada, oğlu ve arkadaşı ile birliikte şehrin turistik bölgelerini gezdi ve  kulenin seyir terasından  kenti izledi.

ŞENER SABRİ'nin  Şanghay şehir turuna ait farklı fotoğraflarına arkadaşımızın facebook sayfasnın bu linkinden ulaşmak mümkündür.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 22
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 900
  • Kadın girişimci sayısı: 50
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...