Ana SayfaTKG Etkinlikleri4. Grup Haber ve Etkinlikleri (Nisan 2006)Levent Özerdağ KKTC ODTÜ Kampüsünde Kafe Açtı

Levent Özerdağ KKTC ODTÜ Kampüsünde Kafe Açtı

alt

4. TKG üyesi LEVENT ÖZERDAĞ sahibi olduğu Segafredo Zanetti North Cyprus kafenin  yeni şubesini 2 Mart 2018  Cuma günü  KKTC ODTÜ kampüsünde  açtı.

 

alt

4. TKG programı katılımcısı LEVENT ÖZERDAĞ tarafından  Segafredo Zanetti North Cyprus kafenin şubesinin  KKTC ODTÜ kampüsünde açılışına ait  fotoğraflarına ve video görüntülerine arkadaşımızın faaceebook sayfasının  bu linkinden ulaşmak mümkünddür.

4. TKG üyesi değerli arkadaşımız LEVENT ÖZERDAĞ'ı kutluyor, başarılar ve hayırlıkazançlar diliyoruz. 

TOBB tarafından düzenlenen 4. TKG programına KKTC temsilcisi olarak katılan LEVENT ÖZERDAĞ  2015 yılında  Lefkoşa'da Doğa Parak Alışveriş Merkezi'ni açarak, perakende sektöründeki deneyimini yatırımcı boyutuna taşıyarak büyük bir başarıya imza atmıştı.

LEVENT ÖZERDAĞ tarafından  Doğa Park AVM'de  ünlü İtalya markası Segafredo Zanetti lisansıyla kafe açılması TKG web sayfamızda haber olarak yayınlanmaktadır. Başarı Öyküsü haberine  ulaşmak için bu linkin tıklanması yeterli olacaktır. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...