Ana SayfaTKG EtkinlikleriÜyelerden HaberlerTKG Üyelerinden Ulaşan Türkiye Manzaraları

TKG Üyelerinden Ulaşan Türkiye Manzaraları

alt

7. TKG programına Azerbaycan temsilcisi olarak katılan CAVİD SADIGOV  Doğu Karadeniz Bölgesi gezisinde köyleri, yaylaları ziyaret etti. 

TOBB tarafındna düzenlenen 7. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Bakü'den katılan CAVİD SADIGOV programdan sonra İstanbul'da şirket kurmuş ve  ailesini İstanbul'a taşımıştır. Azerbaycan, Türkmenistan, Ukranya ve Rusya'da çeşitli sektörlerde devam etmekte olan  ticari faaliyetlerini İstanbul'dan yönetmektedir. 

alt

16. TKG programına Rodos Adası temsilcisi olarak katılan GULER SARRIHASAN,  yelken yarışları nedeniyle Marmaris'te bulunduğı sırada, arkadaşları ile birlikte 2 Kasım 2017 tarihinde  Fethiye'de eski Rum yerleşmesi olan Kayaköy'ü de ziyaret etti. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Manisa, İzmir ve İstanbul'da düzenlenen 16. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı katılımcısı GÜLER SARRIHASAN Rodos Adası  ve Girit Adasında unlu mamuller ve pasta üretimi yapan aile şirketinde yöneticidir.  Rodos Adasında yedi adet, Simi Adasında ise bir  adet pastane işletmektedir. Rodos Müslümanları Kültür ve Kardeşlik Derneği üyesidir. 

16. TKG üyesi GÜLER SARRIHASAN'ın Marmaris ve Fethiye ziyaretlerine ait farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasının bu linkinden ulaşılmaktadır.

alt

6. TKG programına Sırbistan'ın Sancak Bölgesinden katılan NAZIM MANİÇ yeni yılınilk günlerinde Türkiye'deydi. Arkadaşları ile birlikte 4-5 Ocak 2018 tarihlerinde İstanbul'u ziyaret ederek,  Sultanahmet Meydanını ve tarihi Kapalı Çarşı'yı gezerek, alışveriş yaptı.

TOBB tarafından düzenlenen 6. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Sırbistan'ın Sancak Bölgesinden Novi Pazar kentinden katılan NAZIM MANİÇ Bosna Hersek'te bulunan Uluslararası Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencilerine mühendislik alanında  ders vermektedir. 

alt

19. TKG programına  Bulgaristan'dan katılan ve heyet başkanlığı görevini üstlenen ŞENER SABRİ  (solda) 23 Aralık 2017 Cumartesi akşamı eşi FATMEGÜL HÜSEYİN (sağda) ile birlikte tarihi Edirne kentindeki Erasta AVM'de  mola verdi.

19. TKG programı hheyet başkanı ŞENER SABBRİ'nin Edirne'deki akşam yemeğine ait farklı fotoğraflarına  arkadaşımızın facebook sayfasının bu linkinden ulaşılmaktadır.  

19. Türkçe Konuşan  Girişimciler Programı katılımcısı ŞENER SABRİ ev tekstili, sanayi tekstili, otel ve restoranlar için tekstil ürünleri, tekstil dokuları üretimi, ithalatı ve ihracatı yapan Global Textile Group şirketinin sahibidir. Ayrıca antrepo sahibidir ve depoculuk, antrepoculuk hizmeti vermektedir. Uluslararası ticaret yaparak başta tekstil olmak üzere çok sayıda ürün gruplarıyla yurt içinde ve yurt dışında alım satım yapmaktadır. 

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...