Ana SayfaTKG EtkinlikleriÜyelerden HaberlerRusya'dan Soltan Khapchaev Ramazan Gündoğdu'yu KKTC'de Ziyaret Etti

Rusya'dan Soltan Khapchaev Ramazan Gündoğdu'yu KKTC'de Ziyaret Etti

alt

TOBB tarafından düzenlenen 13. TKG Programı katılımcısı SOLTAN KHAPCHAEV  (solda)  tatil nedeniyle KKTC'de bulunduğu sırada, 3 Kasım 2017 Cuma günü 6. TKG programı üyesi  RAMAZAN GÜNDOĞDU'yu (sağda)  iş yerinde ziyaret etti.  

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 60. kuruluş yıldönümü nedeniyle  12-13 Eylül 2012 tarihlerinde İstanbul'da düzenlenen TOBB'un 60. Yıl Kutlama törenlerine ve TOBB Uluslararası İş Forumu'nda tanışan 13. TKG üyesi  SOLTAN KHAPCHAEV (ortada) ve 6. TKG programı katılımcısı RAMAZAN GÜNDOĞDU  (sağda) TKG programlarının kurduğu işbirliği ağlarının ve dostluk köprüsünün önemine inanmaktadırlar.

TKG web sayfasında yayınlanmakta olan 60. YIl etkinlikleri haberine bu linten ulaşılmaktadır. 

alt

TOBB arafından Ankara ve İstanbul'da  düzenlenen 6. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına KKTC'den katılan RAMAZAN GÜNDOĞDU (sağda), Gazi Mağusa'da   tersane işletmektedir. Ayrıca  Girne'deki yat limanı,  Delta Marina'nın sahibidir. Kuzey Kıbrıs Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyesidir. KKTC siyaseti ile aktif olarak ilgilenmektedir.

alt

13. TKG programına Rusya Federasyonu'nun Karaçay Özerk Bölgesinden katılan SOLTAN KHAPCHAEV (sağda) emlak kiralama ve yönetimi, kış sporları ve doğa sporları alanında faaliyet gösteren şirket sahibidir. Programdna sonra İzmir'de yüksek lisans öğrenimine devam etmiştir. Halen Moskova'da T.C. Ticaret Müşavirliğinde yerel uzman olarak görev yapmaktadır.

TOBB 6. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı kataılımcısı  ve TKG Grup Sözcüsü RAMAZAN GÜNDOĞDU (solda) SOLTAN KHAPCHAEV ile yıllar sonra yeniden görüşmekteen duyduğu memnuniyeti ifade etti ve T.C.Moskova Ticaret Müşavirliğindeki  önemli görevinde başarılar diledi. 

Farklı ülkelerde yaşayan, farklı sektörlerde faaliyet gösteren, farklı yaşlarda ve farklı  TKG gruplarının üyelerinin TKG etkinlikleri sayesinde tanışarak, dostluk kurmalarını ve işbirliği yapmalarını memnuniyetle karşılıyor ve çok önemsiyoruz.  Arkadaşlarımıza bu buluşma nedeniyle teşekkür ediyoruz. 

 

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...