Ana SayfaTKG EtkinlikleriÜyelerden HaberlerTKG Üyeleri Türkiye'yi Köşe Bucak Geziyor

TKG Üyeleri Türkiye'yi Köşe Bucak Geziyor

alt

13. TKG programına Bulgaristan'dan katılan KADRİYE ALİMANOVA (sağ başta) yakın arkadaşları ile birlikte 6-10 Eylül 2017 tarihleri arasında Edirne'yi ziyaret ederek, müzik festivaline katıldı ve çevreyi gezdi.

Ediirne'de Hilly Otel'de konaklayan KADRİYE ALİMANOVA ve arkadaşları  Buzhane Davet Bahçesi tesislerinde düzenlenen Edirne Müzik Festivalinde 8 Ekim Pazar akşamı  Haluk Levet konserini izledi..

alt

13.  TKG programı katılımcısı KADRİYE ALİMANOVA (sağdan 2.)  arkadaşları ile birlikte Bulgaristan'dan doğan ve Ege  Denizine dökülen  Meriç nehri kıyısında gece ışıkları eşliğinde güzell anlar paylaştı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından  Ankara, nevşehir, Kayseri ve İstanbul'da düzenlenen 13. Türkçe Konuşan Girişimciler  programına Bulgaristan'ın başkenti Sofya'dan katılan KADRİYE ALİMANOVA  programsan sonra ortakları ile birlikte kurduğu Yabancı Dil Merkezinde İngilizce, Türkçe ve Bulgarca dillerinde eğitİm vermektedir.

alt

11. TKG programına Afganistan'dan katılan Dr. AHMAD ARSALAN KARIMI (solda), 15 Ekim 2017 Pazar günü yakınları ile birlikte günü birllik olarak Edirne'yi ziyaret ederek, Selimiye Camii'ni ve es tarihi çarşıyı gezdi. 

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Konya ve İstanbul illerinde düzenlenen 11. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Afganistan tenmsilcisi olarak kataılan Dr. AHMAD ARSLAN  KARIMI (sağda), gıda ve ilaç sektöünde faaliyet gösteren şirket sahibidir. Programdan sonra İstanbul'da şirket kuran ve yarı zamanlı olarak Türkiye'de yaşayan  Dr. AHMAD ARSALAN KARIMI, Türkiye'den Afganistan'a ilaç, medikal ürünler ve gıda ithalatı yapmaktadır. 

alt

11. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Romanya'dan  katılan TANHER CURTACAI (sağda), karısı 15. TKG üyesi NEJLA CURTACAI (solda) ile birlikte, Türkiye ziyareti  sırasında, 3 Ekim 2017 Salı  günü Kapadokya'ya gidderek, Göreme Açık Hava Müzesi'ni ziyaret etti ve çevreyi gezdi.

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birlliği tarafından 16-27 Ekim 2010 tarihleri arasında düzenlenen 11.  Türkçe Konuşan Girişimciler programına  Köstence'den katılan Romanya Müslüman Tatar Türkleri Demokrat Birliği üyesi TANHER CURTACAİ  temizlik malzemeleri, züccaciye, güzellik malzemesi toptan ticareti ile uğraşan firma sahibidir. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  tarafından  Ankara, Gaziantep,  Malatya ve İstanbul illerinde düzenlenen 15. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Köstence'den katılan NEJLA CURTACAI, mali müşavirlik ve muhasebe hizmetleri veren şirket sahibidir. Romanya Müslüman Tatar Türkleri Demokrat Birliği üyesidir.

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...