Ana SayfaTKG EtkinlikleriÜyelerden HaberlerMısır'da Tatil Yapan TKG Üyelerinden Paylaşımlar

Mısır'da Tatil Yapan TKG Üyelerinden Paylaşımlar

alt

Sırbistan'ın Sancak Bölgesinden 13. TKG üyesi RESAD COSOVİÇ  eşi ve oğlu ile birlikte Mısır'ı tercih etcderek, 26 Temmuz 2017 haftasında Kızıl Deniz kıyısında bulunan Şarm El-Şeyh tatil kentinde yaz tatili yaptı. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara,  Kayseri ve İstanbul'da düzenlenen 13. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Sırbistan'ın Sancak Bölgesinden katılan RESAD COSOVİÇ mobilya aksesuarları ticareti yapan şirket sahibidir.  

alt

11. TKG programına KKTC'den katılan AKAN OZA yaz tatili için Mısır'ı tercih ederek, 9-10 Ağustos 2017  tarihlerinde  Kızıl Deniz kıyısında dostları ile eğlendi.

Aile şirketi Oza Kahve'nin ortağı ve üst düzey yönetici olan AKAN OZA fuarlara katılarak, bir süre önce KKTC'de ve Ankara'da açmış oldukları Oza Coffe Hosue markasının bir zincir haline gelmesi için tanıtım fırsatlarını değerlendirmektedir. 

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...