Ana SayfaTKG EtkinlikleriÜyelerden HaberlerTKG Üyelerinin 2017 Yazında Gerçekleşen ABD Ziyaretlerinden İzlenimler

TKG Üyelerinin 2017 Yazında Gerçekleşen ABD Ziyaretlerinden İzlenimler

alt

10. TKG programına Özbekistan'dan katılan ALİSHER KHAMİDOV çalışma ziyuuyareti kapsamında ABD'de bulunduğu sırada, 2 Ağustos 2017 Çarşamba günü  New York City'nin ünlü Times Square Meydanı'nı ziyaret etti

10. TKG üyesi ALİSHER KHMAİDOV'un New York City gezisine ait farklı fotoğraflara ulaşmak için arkadaşımızın facebook sayfasına ait bu linkin ziyaret edilmesi önerilmektedir. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Beypazarı ve İstanbul'da düzenlenen 10. TKG programına Özbekistan'ın başkenti Taşkent'ten  katılan  ALİSHER KHAMİDOV  (solda)  bir telekom şirketinde yönetici olarak görev yapmaktadır. Ankara Üniversitesi SiyasAl Bilgiler Fakültesi mezunudur.

alt

Tacikistan'dan 9. TKG programı katılımcısı KAMOLIDDIN  KHAMRUDINOV ABD ziyareti sırasında 23 Temmuz 2017 Pazar gününü New Jersey yakınlarındaki Belmar Beach'te değerlendirdi.

TOBB tarafından Ankara, Eskişehir, Sakarya ve İstanbul'da düzenlenen 9. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Tacikistan'dan katılan  KAMOLIDDIN  (KHAMRUDINOV ) RUSTAMOV  başta halı ticareti olmak üzere genel ticaretle ilgilenmekte ve peçete üretimi yapmaktadır.

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...