Ana SayfaTKG EtkinlikleriÜyelerden HaberlerUEFA Kupası Maçını Üsküp'te İzleyen TKG Üyelerimizden Paylaşımlar

UEFA Kupası Maçını Üsküp'te İzleyen TKG Üyelerimizden Paylaşımlar

alt

4. TKG programına Makedonya'dan katılan  ESFER ALİ  (sağda) Real Madrid ve Manchester United futbol takımları araasında 8 Ağustos 2017 Salı akşamı başkent Üsküp'teki ulusal arena,  Philip II Arena'da oynanan 42. UEFA Süper Kupa maçını oğlu ile birlikte izledi.

TOBB tarafından Ankara, Nevşehir, Kayseri ve İstanbul'da  düzenlenen  4. Türkçe Konuşan Girişimciler  programına Makedonya'dan katılan ESFER ALİ,  programdan sonra yahoo mail grubu kurarak, katılımcıların arasında bugüne kadar etkin bir şekilde kullanılmakta olan önemli bir iletişim köprüsü gerçekleştirmiştir.  

Üniversite öğrenimini Ankara'da yapan ESFER ALİ, halen Üsküp'te inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir Türk şirketinde yönetici olarak görev yapmaktadır. 

alt

Bulgaristan'dan 19. TKG üyesi AYAN BASRİ SAKALLA (soldan 2.) arkadaşlaraı ile birlikte Real Madrid ve Manchester United takımları arasında  8 Ağustos 2017 Salı akşamı Makedonya'nın başkenti Üsküp'te oynanan  UEFA Süper Kupa maçını izledi.

TOBB tarafından düzenlenen  19. Türkçe Konuşan Girişimciler programına katılan AYAN BASRİ SAKALLA tekstil sektöründe toptan ve perakende ticaret yapan şirkette yönetici olarak çalışmaktadır. Deliorman Girişimciler Derneği üyesidir. 

Futbolda 42. UEFA Süper Kupa'da Real Madrid, 8 Ağustos 2017  tarihinde oynanan maçta  Manchester United'ı 2-1 yenerek üst üste ikinci kez kupayı kazandı.

Eurosport sitesinde yayınlanan maç hazılığı haberine bu linkten ulaşmak mümkündür.

Yeni Balkan Gazetesinde yayınlanan maç hazırlığı haberine ulaşmak için bu linkin ziyaret edilmesi yeterli olacaktır. 

TRT Spor  haber sitesinde yayınlanan maç sonucu haberine ulaşmak için bu linkin tıklanması yeterlli olacaktır. 

 

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

74 Genel Kurulu Tanıtım filmi

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...