Ana SayfaTKG Etkinlikleri4. Grup Haber ve Etkinlikleri (Nisan 2006)Heyet Başkanı Kosova'dan Şarık Cibo Edirne Belediye Başkanını Ziyaret Etti

Heyet Başkanı Kosova'dan Şarık Cibo Edirne Belediye Başkanını Ziyaret Etti

alt

4. TKG heyeti başkanı Kosova'dan ŞARIK CİBO (sağ başta) iş adamı arkadaşını  projesini anlatabilmesi için   28 Kasım 2016 Pazartesi günü Edirne Belediye Başkanı RECEP GÜRKAN (sağdan 2.) ile tanıştırdı. 

alt

4. TKG programı heyet başkanı ŞARIK CİBO (ortada), Belediye Başkanı ile yapılan görüşmenin ardından, işadamı arkadaşının Edirne Belediye Başkan Yardımcısı SELÇUK ÇAKIR'a (solda) projesini sunması için  yardımcı oldu.     

Karayolu ile Kosova'dan Edirne'ye gelen ŞARIK CİBO, eşi VİLDAN CİBO ve işadamı arkadaşı ve eşi ile birlikte Selimiye Camiisi yakınlarındaki ünlü Edirne Aydın Cigercisi'nde  tattıkları ciğer kebabından memnun kaldılar.

Edirne izlenimlerine ait farklı fotoğraflara ulaşmak için ŞARIK CİBO'nun facebook sayfasına ait bu linkin ziyaret edilmesi önerilmektedir. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...