Ana SayfaTKG Etkinlikleri4. Grup Haber ve Etkinlikleri (Nisan 2006)Kosova'dan Heyet Başkanı Şarık Cibo TOBB'u Ziyaret Etti

Kosova'dan Heyet Başkanı Şarık Cibo TOBB'u Ziyaret Etti

alt

TOBB tarafından düzenlenen 4. TKG programında heyet başkanlığı görevini üstlenen ŞARIK CİBO (ortada) Ankara'da bulunduğu sırada,15 Kasım 2016 Çarşamba günü  eşi VİLDAN CİBO (solda) ile birlikte TOBB'u ziyaret ederek, öğle yemeğine konuk oldu.

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından  Ankara, Nevşehir, Kayseri ve İstanbul illerinde düzenlenen 4. Türkçe Konuşan Girişimciler  programında heyet başkanlığı görevini üstlenen ŞARIK CİBO (sağda), Kosova'nın ağırlıklı olarak Türkçe konuşulan  Prizren şehrinde yaşamaktadır. İş elbiseleri ticareti, inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir.  Asma tavan, bina iç dekorasyonu ve ,dış cephe kaplamaları ve dekorasyonları,  profil imalatları, UD,CD,UV alçıpan,dış fasadalar işleri  yapmaktadır. Bu kapsamda gerekli malzemelerin üretimini de yapmaktadır. Ayrıca PROTEX  adlı şirketi ile, Arnavutluk'ta iş elbiseleri ve iş ayakkabıları üreten İtalyan kökenli Cofra şirketinin Kosova  bayisi olarak çalışmaktadır.  

alt

Gazi Üniveristesi Diş Hekimliği Fakültesi son sınıf öğrecisi küçük  oğullarını  ziyaret etmek ve bazı iş bağlantıları yapmak üzere  Ankara'da bulundukları sırada  15 Kasım 2016 Çarşamba günü TOBB İkiz Kulelerde konuk olan ŞARIK-VİLDOAN CiBO  çiftine teşekkür ederiz. 

alt

4. TKG  programı heyet başkanı ŞARIK CİBO (ortada) Prziren Esnaf  İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı  olarak iki dönem görev yapmıştır. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...