Ana SayfaTKG Etkinlikleri4. Grup Haber ve Etkinlikleri (Nisan 2006)Azerbaycan'dan Müşfik Savalan İstanbul'da Şirket kurdu

Azerbaycan'dan Müşfik Savalan İstanbul'da Şirket kurdu

alt

4. TKG programına Azerbaycan'dan katılan MÜŞFİK HASANOV SAVALAN  (sağda) İstanbul'da şirket kurarak inşaat sektöründe mekanik sistemler konusunda hizmet sunmaya başladı. 

alt

TOBB tarafından 14-30 Nisan 2006 tarihlerinde  Ankara, Nevşehir, Kayseri ve İstanbul illerinde düzenlenen  4. Türkçe Konuşan girimcile rprogramıa Azerbaycan'dan katılan MÜŞFİK HASANOV SAVALAN  (sağda) inşaat  sektöründe faaliyet göstermektedir.  Bina inşaatlarının mekanik aksamı, ısıtma, soğutma ve tesaisat projelerinde taahhüt işleri yapmaktadır. Ayrıca, Türkiye'den çok sayıda inşaat malzemesi firması ile birlike çalışmakta ve ürünlerini  Azerbaycan piyasasında tanıtmaktadır.

alt

Bir süre önce İstanbul'da bir inşaat şirketi kuran MÜŞFİK SAVALAN  (sağda)  İstanbul'un Ataşehir semtinde ofis açmış ve  ev kurmuştur. 

alt

İtalya'nın Milano şehrinde düzenlenecek inşaat malzemleri fuarına gitmeden  öncesinde İstanbul'da bulunan MÜŞFİK SAVALAN'ın  (solda) kızı ve oğlu İstanbul'da vakıf üniversitesinde öğrenim görmektedir.

alt

4. TKG üyesi MÜŞFİK HASANOV SAVALAN (solda) arkadaşımızın İstanbul'da yatırım yapmasını memnuniyetle karşılıyor ve başarılar diliyoruz. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...