Ana SayfaÜlke Gruplarından HaberlerIrakKerküklü Mayas Kardeşlerle 2015'in Son Günlerinde Ankara Buluşması

Kerküklü Mayas Kardeşlerle 2015'in Son Günlerinde Ankara Buluşması

alt

Irak'ın  Kerkük şehrinden'ten 10. TKG Üyesi ÖMER RAFEEQ TAWFEEQ MAYAS (solda) ve 9. TKG Üyesi KHALİD RAFEEQ TAWFEEQ MAYAS (ortada) kardeşler 2015'in son günlerinde aile ziyareti nedeniyle Ankara'da  buluştu.

alt

Yaklaşık üç aydır aile üyeleri ile ilgilenmek amacaıyla Ankara'da bulunan KHALİD MAYAS  (soldan 2.) yılın son günlerinde ağabeyi ÖMER MAYAS'ın (sol başta)  kısa ziyareti sayesinde memleketten yeni haberler aldı. 

TOBB tarafından Ankara, Beypazarı  ve İstanbul'da düzenlenen 10. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Irak'ın Kerkük şehrinden katılan OMER RAFIK TEVFİK MAYAS  (sol başta) inşaat ve altyapı inşaatları ve müşavirlik işleri yapan şirket sahibidir. 

Yılın son gününü  İstanbul'da geçiren  ÖMER MAYAS iş yaptığı firmlarla bağlantılarını güçlendirmek için bu kısa ziyareti fırsat olarak  değerlendirdi. 

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  tarafından Ankara, Eskişehir, Bilecik, Sakarya ve İstanbul illerinde düzenlenen 9.  Türkçe Konuşan Girişimciler programına katılan KHALID RAFEEQ TAWFEEQ MAYAS  (soldan 2.) müteahhitlik, bina, kanalizasyon ve elektrik inşaat işleri yapan şirket sahibidir. Kerkük Üniversitesi Kerkük Cumhuriyet Hastanesi binaları şirketin tamamladığı işler arasındadır. Türkmen İş Adamları Derneği, Irak Müteahhitler Birliği, ABD-IRAK Sanayi Ticaret Odalar Birliği üyesidir. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...