Ana SayfaTKG Etkinlikleri4. Grup Haber ve Etkinlikleri (Nisan 2006)Makedonya'dan Esfer Ali Prag Maratonunda Koştu

Makedonya'dan Esfer Ali Prag Maratonunda Koştu

alt

TOBB tarafından düzenlenen  4. TKG programına Makedonya temsicisi olarak katılan ESFER ALİ (sol başta)  Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag'da 5 Eylül 2015 Cumartesi günü  koşulan büyük maratona katıldı.

alt

Prag Birell Grand Prix 2015 maratonuna katılan 4. TKG üyesi ESFER ALİ  (sağdan 2.)  gece karanlığında düzenlenen 10 kilometrelik yarışı başarıyla tamamladı.

Dokuzbin koşucunun katıldığı Birell Grand Prix 2015 maratonu  bu yıl 20. kez düzenlendi. 

TOBB tarafından düzenlenen  4. Türkçe Konuşan Girişimciler  programına Makedonya'dan katılan ESFER ALİ,  programdan sonra yahoo mail grubu kurarak, katılımcıların arasında bugüne kadar etkin bir şekilde kullanılmakta olan önemli bir iletişim köprüsü gerçekleştirmiştir.  

Üniversite öğrenimini Ankara'da yapan ESFER ALİ, halen Üsküp'te inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir Türk şirketinde yönetici olarak görev yapmaktadır. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...