Ana SayfaTKG Etkinlikleri4. Grup Haber ve Etkinlikleri (Nisan 2006)Kosova'dan Heyet Başkanı Şarık Cibo Antalya'da KOSGEB ile Görüştü

Kosova'dan Heyet Başkanı Şarık Cibo Antalya'da KOSGEB ile Görüştü

alt

TOBB tarafından düznelenen 4. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Kosova'dan katılan ve heyet başkanlığı görevini üstlenen ŞARIK CİBO (solda) Antalya'da KOSGEB yöneticileri ile işbirliği görüşmesi yaptı.

PRİZREN ESNAF Derneği Başkanı ŞARIK CİBO, Antalya'da yapmış olduğu çeşitli  iş görüşmeleri kapsamındada, KOSGEB Antalya Müdürü  KAZIM AKGÜN'ü de ziyaret etti.

 ESNAF Derneği ile KOSGEB arasında gelecekte işbirliği yapılması, Antalyalı işadamlaraının Kosova'da yatırım yapması ve ortak projeler geliştirilmesi konusunda görüşmeler yapılan toplantının sonunda KOSGEB Antalya Şubesi Müdürü KAZIM AKGÜN kısa süre içinde bir grup işadamı ile birlikte PRİZREN ESNAF  Derneğiminii ziyaret ederek, Kosovalı girişimcilerle tanışmak ve ortak iş yapabilme koşullarını değerldndirmek istediklerini belirtti.

alt

PRİZREN ESNAF  Derneği üyesi arkadaşları ile birlikte Antalya'yı ziyaret eden ŞARIK CİBO (sağda) piyasa incelemeleri ve yeni iş bağlantıları yaparken Antalya'nın tarihi ve doğal güzelliklerini yakından görmek için çevre gezisi yaptı.

28 Şubat 2015 tarihinde Antalya'ya giden ŞARIK CİBO ve arkadaşları Antalya Çevik Palace Hotel' de konakladılar.

alt

4. TKG grubu heyet başkanı  ŞARIK CİBO'nun (solda) Antalya izlenimlerine ait fotoğraflara facebook sayfasından ulaşmak mümkündür.

 alt

4. Türkçe Konuşan Girişimciler programı heyet başkanı ŞARIK CİBO'nun (ortada) bir süre önce ikinci kez başkanlık görevini üstlenmiş olduğu PRİZREN ESNAF Derneği'nin faliyetleri hakkında ayrıntılı bilgiye bu lkinkten ulaşmak mümkündür. 

ŞARIK CİBO, iş elbiseleri ticareti,  inşaat sektöründe  faaliyet göstermektedir. Asma tavan, bina iç dekorasyonu ve ,dış cephe kaplamaları ve dekorasyonları,  profil imalatları, UD,CD,UV alçpan,dış fasadalar işleri de yapmaktadır.  Ayrıca PROTEX  adlı şirketi ile, Arnavutluk'ta  iş elbiseleri ve iş ayakkabıları üreten İtalyan kökenli Cofra şirketinin  Kosova  bayisi olarak çalışmaktadır.  

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...