Ana Sayfa

8. Gruptan Haberler-Konya SO Konuklarla Yakından İlgilendi

KONYA SANAYİ ODASI KONUK GİRİŞİMCİLER ONURUNA  ÖZEL BİR  AKŞAM YEMEĞİ DÜZENLEDİ

14 Mayıs 2008 Çarşamba günü ikili iş görüşmelerinin adından, Konya Sanayi Odası tarafından, konuk girişimcilerin onuruna, Oda Başkanı TAHİR BÜYÜKHELVACI, Oda Yönetim Kurulu Üyeleri ve Oda yöneticilerinin de katılımıyla  şehir merkezinden uzakta,  Konya'nın yüksek noktasındaki panoramik lokantada bir akşam yemeği düzenlenmiştir.

8. Türkçe Konuşan Girişimciler programına katılan konuklar karşılama, ağırlama düzeyi ve  iş görüşmlerinin verimli geçmesinden çok memnun kalmış ve Konya'dan çok olumlu izlenimlerle ayrılmışlardır.

alt

Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve yöneticileri 8. TKG heyeti ile yakından ilgilendi. 8. Türkçe Konuşan Girişimciler programına katılan konuk girişimciler Konya'da gördükleri ilgiden çok memnun kaldı. 

alt

Türkmenistan'dan TAÇMURAT GURDOV (sol başta) ve DOVRAN  ABDYRASULOV (soldan 3.)  + Romanya'dan SEZGHİN NURLA +  Afganistan'dan FARİDUN İLHAM AMANULLAH (önde)  Konya SO Başkanı  TAHİR BÜYÜKHELVACI  ile hatıra fotografı çektirdi.

alt

TKG programı moderatörlerinden HADİYE ARAZİ (sağdan 5.) 8. TKG programına katılan konuklara memleketi Konya'da ev sahipliği yapmaktan memnun oldu.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...