Ana Sayfa

8. Gruptan Haberler-Ankara TO Başarılı İş Görüşmeleri Düzenledi

ANKARA TİCARET ODASI  8. TKG HEYETİ  İÇİN İŞ GÖRÜŞMELERİ  DÜZENLEDİ 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen 02-18 Mayıs 2008   tarihleri arasında  düzenlenen 8. Türkçe Konuşan Girişimciler programına 19 ülkeden katılan konuk girişimciler 07 Mayıs 2008 Çarşamba günü Ankara Ticaret Odasını ziyaret etti.

alt

8. TKG programına Bulgaristan'dan kataılan VEZHDİ KEMAL ORMANOV  (sol başta),  Türkmenistan temsilcileri TAÇMURAT GURDOV (soldan 2.) ve  DOVRAN  ABDYRASULOV (sağ başa) ve  İran'dan katılan  MİR ABOLFAZL HASSANİ (sağdan 2.) Ankara Ticaret Odasında  Türk Bayraklarının sergilendiği alanda dostluklaraını belgelediler.         

Konuk heyeti ATO  yönetim kurulu üyeleri karşılamıştır. Irak'da gelen temsilci,  Irak Kerkük Türkmen İşadamları Derneğinin plaketini  heyetadına  Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi MUSTAFA  DARYAL'a sundu. 

alt

Irak temsilcisi ATO Yönetim Kururlu Üyesi  MUSTAFA DARYAL'a (sağdan 2.)  bir tablo armağan etti.

alt

8. Türkçe Konuşan Girişimciler Programında heyet başkanı görevini üstelenen  ERSAN YILDIZ  (sol başta) Almanya'da KPGM  Danışmanlık şirketinde yönetici olarak çalışmaktadır.

alt

8. TKG grubu ATO giriş holünde Ankaralı işadamlarını beklerken dinlenme fırsatı buldu.

alt

Oda Meclis salonlarında düzenlenen ikili iş görüşmelerine ilgili sektörlerden 90’dan fazla firma katılmıştır.

Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı AYDIN AKYÜZLÜ’de hazır bulunmuş ve heyet üyeleri ile görüşmüştür. 

alt

Afganistan temsilcisi FARİDUN İLHAM AMANULLAH boya fabrikası sahibi MUSTAFA DARYAL ile iş görüşmesi ve bağlantısı yaptı. 

alt

Azerbaycan temsilcisi AZER MAMMADOV ATO'da  yeni bağlantılar yaptı.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...