Ana Sayfa

8. Gruptan Haberler-İstanbul'da İkili İş Görüşmeleri

8. TKG PROGRAMI KATILIMCILARI İSTANBUL'DA TİCARET DÜNYASI İLE BULUŞTU

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen 8. Türkçe Konuşan Girişimciler programı katılımcıları için istanbul Ticaret Odası ev sahipliğinde  15 Mayıs 2008  Perşembe günü İTO Binasının 6. katındaki teraslı salonlarda  ikili iş görüşmeleri düzenlenmiştir.

alt

Romanya'dan SEZGİN NURLA İstanbul Ticaret Odasında ikili iş görüşmesi masasında istanbullu işadamları ile yeni bağlntılar yaptı.

alt

Irak grubu ikili iş göüşmelerinde tanıştıkları firmalara iş bağlantıları kurdular.

alt

İkili iş görüşmeleri sırasında, inşaat ve inaat malzemesi sektöründe çalışan konuklar çok yoğun görüşme talebi ile karşılaştı.

Konuk girişimciler  bu görüşmelerin çok yararlı olduğunu  ve çeşitli işbirlklerine vesile olduğunu ifade etmiştir. 

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...