Ana Sayfa

8. TKG Programı Dönem Arkadaşları Taşkent'te Buluştu

alt

8. TKG programına Özbekistan'dan katılan JASURBEK SOBİROV (solda) 2018 Nisan ayında, fuara  katılmak üzere başkent Taşkent'te bulunan dönem arkadaşı DOVRAN ABDYRASULOV (sağda) ile yıllar sonra yeniden görüşmekten memnun oldu.  

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından 2-18 Mayıs 2008 tarihkleri arasında, Ankara, Konya, Karaman ve İstanbul'da düzenlenen  8. TKG programına  Özbekistan'ın başkenti Taşkent'ten katılan JASURBEK SOBİROV plastik su tankları üreten şirket sahibidir.

TOBB tarafından düzenlenen 8. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na  Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'tan katılan DOVRAN  ABDYRASULOV,  inşaat malzemeleri alım satımı ile ilgilenen şirket sahibidir. 

8. TKG üyesi DOVRAN ABDYRASULOV  bir süre önce kağıt sanayiinde üretim tesisi kurarak, Türkmenistan için bir ilk örnek olarak, kapıt poşetler ve çimento torbaları üretmeye başlamıştır. Arkadaşımız kutlar, yeniişinse başarılar dileriz.

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...