Ana Sayfa

8. TKG Üyesi Ali Mohamed Nati Bağdat Büyükelçiliği Ziyaretine Katıldı

alt

8. TKG programına Irak'tan katılan ALİ MOHAMED NATİ (solda) Bağdat Türk Kültür Merkezi yöneticileri le birlikte T.C. Bağdat Büyükelçiliği'ni ziyaret ederek, seçim çalışmaları hakkında bilgi sundu.

alt

8. TKG üyesi  ALİ MOHAMED NATİ  (sağ başta) halen Irak'ın başkenti Bağdat'taki Azerbaycan Büyükelçiliğinde yerel eleman olarak görev yapmaktadır.

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen  8. Türkçe Konuşan Girişimciler  Programı üyesi ALİ MOHAMED NAATİ  (soldan 2.) programa katıldığı sırada inşaat ve genel ticaret ile ilgilenen aile şirketinde görev üstleenmişti.

alt

T.C. Bağdat B üyükelçisi FATİH YILDIZ  (sağdan 2.) Türkmen konuklarla yakından ilgilendi 

alt

ALİ MOHAMED NATİ'nin (ortada) T.C.Büyükleçiliği ziyareti izlenimlerine ait fotoğraflarına arkadaşımızın facebook sayfasınının bu linkinden  ulaşmak mümkündür. 

alt

8. TKG Üyesi ALİ MOHAMED NATİ (solda) Irak genel seçimlerine milletvekili adayı olarak katılacağını T.C. Bağdat Büyükelçisinin bilgisine sundu. 

8. TKG programı katılımcısı ALİ MOHAMED NATİ arkadaşımızın milletvekili adaylığını kutluyor, seçimlerde başarılar diliyoruz.  

 

75 Genel Kurulu Tanıtım filmi

KATILIMCILAR

  • Program başlangıcı: 05/2005
  • Toplam Program sayısı: 20
  • Katılan ülke: 24 ülke ve 7 özerk bölge
  • Katılımcı sayısı: 800
  • Kadın girişimci sayısı: 40
  • Sektörler: Ağırlıklı olarak; inşaat ve inşaat malzemesi ticareti, gıda ticareti, genel ticaret,  tarımsal üretim, ilaç-medikal, tekstil, danışmanlık hizmetleri konuklarında yoğunlaşmaktadır.

TOBB Sermaye ve Emtiya Piyasa Verileri

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Devamı...

Hava Durumu

Buradan 24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminlerini öğrenebilirsiniz.

Devamı...